Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dream Properties 4U

Wąwozowa 4/152 Warszawa

Mapa

602 765...

602 765 754

biuro czynne: otwarte teraz do 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.dreamproperties4u.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Adrian Podgórski

Nasi Agenci

O nas

Jesteśmy zespołem działającym od kilkunastu lat na rynku pośrednictwa nieruchomości w Warszawie i jej okolicach. Pomagamy Kupującym od etapu poszukiwania nieruchomości, dalej prezentując konkretne oferty, kończąc na finalizacji - akt notarialny - umowa sprzedaży/zakupu - przekazanie nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu dokumentów do transakcji. Współpracujemy ze sprawdzonym doradcą kredytowym. Pośredniczymy również przy najmie nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy Sprzedających i Wynajmujących. Przeznaczamy duże środki na reklamę. Liczne serwisy ogłoszeniowe - wyróżnienia, promowania, podbicia, listy TOP, banery reklamowe, wirtualny spacer po nieruchomości, profesjonalna sesja zdjęciowa, co skutkuje dużym zainteresowaniem nieruchomościami w naszej ofercie.

Skupiamy się na konkretnych nieruchomościach, dzięki czemu każdą z naszych ofert zajmujemy się solidnie, mamy czas na działania związane z całym procesem sprzedaży. Jeżeli chodzi o stronę Kupującą, mamy licznych Klientów, którzy współpracują z nami od lat. Inwestorzy na rynku ale również trafia do nas wielu Klientów z polecenia, poszukujących nieruchomości zwyczajnie dla siebie.

Zapewniamy rzetelną obsługę, na każdym etapie transakcji.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Ogłoszenia Dream Properties 4U

Filtruj

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, osiedle Stegny, przy ulicy Barcelońskiej. Powierzchnia 31 m2. Wysokość pomieszczeń 2,57 m. Funkcjonalny...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 155 m² 394,43 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Kawęczynek-Borowina. Powierzchnia 2155 m2. Wymiary ok. 58x38. Dostępne media w odległości ok....

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,62 m² 15 400,84 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, 61,62 m , balkon, 5 piętro - winda, 2 min od metra Lazurowa, ulica Witolda Doroszewskiego. Podstawowe atuty: mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł170 m² 12 058,82 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Piastowie, okolice ulicy Warszawskiej. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej około 170 m2....

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł64,48 m² 27 140,20 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Lubaszki. Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł635 m² 1 094,49 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Markach w pobliżu ulicy Leopolda Lisa-Kuli. Powierzchnia 635 m2. Wymiary ok. 30 x 21 m....

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój....

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł27,10 m² 26 900,37 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Powiślu, przy ulicy Dobrej. Kawalerka o powierzchni 27,10 m2. Duży ustawny pokój z wnęką, aneks...

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56,24 m² 11 735,42 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, przy ulicy Powstańców, osiedle Leśna Polana. Powierzchnia 56,24 m2. Funkcjonalny rozkład...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł1 356 m² 1 031,71 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Markach w pobliżu ulicy Leopolda Lisa-Kuli. Powierzchnia 1356 m2. Nieruchomość składa się...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 985 m² 579,35 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość sprzedawana z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z projektem zagospodarowania terenu i projektem...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,20 m² 15 889,83 zł/m²

Adrian Podgórski

Adrian Podgórski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Marii Grzegorzewskiej. Powierzchnia 47,2 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży ustawny...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij